O firmie

Zakład Kamieniarski „GRANIT” ma swoją siedzibę w Zakliczynie przy ul. Ogrodowej 2. Działa od 1988 roku. Jest firmą rodzinną – obecnie zarządza nią drugie pokolenie rodziny Grzegorczyków.

Jesteśmy jednym z największych producentów nagrobków, grobowców w regionie tarnowskim. Do swojej pracy przykładamy ogromną wagę i podchodzimy do niej z dużym zaangażowaniem. Dzięki temu nasze nagrobki granitowe zawsze są doskonałe. Współpracując z Klientem, poświęcamy mu swój czas oraz uwagę, chętnie doradzamy i udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania. Naszym klientom proponujemy także szeroki asortyment galanterii kamieniarskiej: ławki, wazony, kwietniki, figury, różne wzory liter, rzeźby, półrzeźby, płaskorzeźby. Firma jest uznanym wykonawcą remontów zabytkowych grobowców.

Jesteśmy firmą terminową, dokładną i skrupulatną, a doświadczenie, rzetelność i zamiłowanie do pracy sprawia, że oferujemy Państwu piękne, niepowtarzalne nagrobki. „GRANIT” to wysoka jakość świadczonych usług oraz oferowanych materiałów. Posiadamy szeroką ofertę kamienia z całego świata. Do obróbki surowca wykorzystujemy najbardziej zaawansowane maszyny CNC, co umożliwia nam wykonanie dowolnie zadanego kształtu, również utworzonego za pomocą oprogramowania CAD. Wykwalifikowany personel zadba o rzetelne i szybkie wykonanie powierzonego zadania. Realizujemy zamówienia w jak najkrótszym, dogodnym dla Państwa terminie. Zapraszamy do współpracy!

Grobowiec rodzinny Zakliczyn
Tablice nagrobne Zakliczyn
Grobowiec rodzinny Zakliczyn

Firma Zakład Kamieniarski GRANIT Wojciech Grzegorczyk uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Firma otrzymała grant w wysokości: 27 000 zł.